La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1878 Culés

31

Coś ten Ronaldo ostatnimi czasy ciągnie wózki ze swoimi zespołami w dół. A taki niby motywacyjnie wspaniały, taki amerykański.

2

@Comentateiro Solsjkear ciągnie w dół

2

@Encore ja Cie proszę. Mówiłem Ci przed Juve jak będzie. Tak się skończyło. Mówiłem przed United, są w trakcie... to nie Pirlo, Ole czy nawet nie Matka Teresa w tym wypadku jest winna? Cr to problem sam w sobie. Oni są wicemistrzami Anglii bez niego, a Juve zgarniało co roku dublet przed nim. 4 razy z rzędu!!

0

@arasz1819 Ten vicemistrz tylko dlatego że Chelsea miała Lamparda a Liverpool kontuzje.United jest beznadziejnie od dłuższego czasu

konto usunięte

0

@Comentateiro Gdyby Ronaldo przeszedł do Barcy to też by znaczyło, że ciągnie Barce na dno? xDDD Troche logiki.. Pirlo i Solskjaer to poziom podobny do Kumana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?