La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 970 Culés

7

A co niby ma przekonać Erika żeby tu przyszedł? Argument, że Barcy się nie odmawia bo to Barca poszedł już do lamusa kilka lat temu, jest burdel, wielu niepotrzebnych zawodników, starych wypalonych dziadów. W Ajaxie jest wola walki o wszystko, praktycznie sama młodzież i większa pensja, bo u nas przecież będzie musiał trenować za dużo mniej. Nie widzę tego, Ten Hag musiałby być głupi po prostu.

konto usunięte

22

@kuz Bo liga jest dużo bardziej prestiżowa od Eredivisie. Nie oszukujmy się, to jest tylko przystanek każdego trenera przed awansem do drużyny jednej z pięciu najsilniejszych lig.

0

@kuz w Barcelonie nie beda mu sprzedawac polowe skladu po kazdej udanej przygodzie w Lidze Mistrzow :)

2

@kuz Obecnie taki Ajax mógłby wyrządzić większą krzywdę Barcelonie niż Sportingowi Lizbona ;P

1

@kuz To o czym wspomniał @Khajio to raz. Dwa no jest różnica jeżeli grasz w lidze którą oglądają na całym świecie, A liga holenderska. Do tego inna presja , jesteś non stop na świeczniku. W każdym sportowym magazynie na świecie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?