La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

8

Swoją drogą to jest też ciekawe: Messi dzisiaj raczej przeciętny występ jak na niego (!), dużo bardziej podobał mi się w spotkaniu z Rennes, gdzie tam miał wiele genialnych momentów. Ale bez widocznych na pierwszy rzut oka liczb. Dziś 2 bramki i oczywiście wiele osób teraz stwierdzi "Messi TOP". To pokazuje dwie splatające się ze sobą rzeczy: prymitywne podejście wielu osób do piłki jak i czysty fakt: statystyki są najważniejsze.

8

@macio_944 W 2 połowie Messi miał sporo świetnych piłek w rozegraniu, choć wiadomo, że dopóki nie strzelił goli, dla nie których grał słabo. Ale to nie są ludzie, którzy znają się na piłce.

4

@Comentateiro W drugiej faktycznie było parę takich piłek, zgadzam się. Ale wielkość Messiego jest tak absurdalna, że wielu osobom nawet to nie wystarczy, tylko będą pisać, że się kopie po czole w PSG :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?