La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1245 Culés

1

Marzenie, ale chciałbym, żeby RB się jeszcze odkuło a najlepiej jakby tak się poukładało, że Śmietniki odpadają z grupy.

0

@Tasde real nie jest w grupie z Lipskiem.

2

@Dankhog Real to prześcieradła i jak bym ich nie znosił, to jest to normalny i szanowany klub piłkarski. A mowa o PSG, szejkowskim śmietniku rozwalającym poprzez korupcje i lewe pieniądze piłkę nożną.

0

@Tasde ja tam nie czuje by psg rozwalało piłkę nożna, jest mi to klub absolutnie obojętny. Nie jest ich wina ze kluby oddają im za darmo piłkarzy (Messi, Ramos, Wijnaldum, Donnaruma), na Mbappe gdyby sprzedali go we właściwym momencie mogliby nawet zarobic a na Neymarze nie stracić.

Mało widziałeś skoro uważasz ze real to ‚normalny’ klub.

0

@Dankhog Mało ty ty widziałeś i mało wiesz. Real ma kasę z gry w piłkę nożną a nie ze sprzedaży ropy. Oddają zawodników do PSG za darmo? A wiesz może o tym, że PSG nie stać na żadnego z tych zawodników, bo ich przychody z gry w piłkę są o połowę niższe niż Barcelony a w jedno okienko dołożyli sobie 300 milionów obciążenia na kontrakty? A wiesz jak wyglądało śledztwo w sprawie złamania FFP przy ściągnięciu Mbappe i Neymara? Nie wyglądało w ogóle, komisja FFP miała dowody, ale dostali nakaz zaprzestania prac i wracania do tematu. I jeżeli lubisz, jak jakiś klub dzięki nielimitowanemu budżetowi - dzięki łapówką - poza jakąkolwiek kontrolą, może działać na zupełnie innych zasadach niż reszta, nie podlegając zupełnie prawom rynkowym, gdzie nie ma problemu zatrzymać piłkarza z rokiem kontraktu mimo że kupiec chce dać 200 milionów, gdzie nie ma problemu wywalić gościa na trybunę do końca kontraktu w ramach kary za chęć odejścia, gdzie bez żadnego nadzoru mogą wyciągnąć dowolną sumę i wykupić klauzulę dowolnego piłkarza, gdzie mogą sobie ściągnąć do drużyny 9 bramkarzy mimo że praktycznie nie zarabiają pieniędzy, gdy inne kluby muszą robić wyprzedaże, żeby zmieścić się w FFP a UEFA jest zdolna wyciągnąć jakieś nic nie znaczące brudy sprzed dekady byle postawić na swoim, to sorry, nie rozumiesz na czym polega uczciwa rywalizacja.

0

@Tasde 9 bramkarzy? Co Ty opowiadasz :D

Wykupić klauzule dowolnego piłkarza? Niby kogo poza Neymarem (Barca wydawała na transfery w ostatnich latach niż PSG).

Wole żeby klub nieuczciwie pozyskiwał piłkarzy (psg) niz nieuczciwie zdobywał trofea (real).

« Powrót do wszystkich komentarzy