- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1640 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1640 Culés
2
TVP woli zaprezentować Bayern z Benfica niż United z Atalantą.No po takim czymś to zdecydowanie Messi ZP.
2
@Encore Zaprezentują to co będzie miało większą oglądalność. Jak ktoś będzie chciał obejrzeć sobie ManU - Atalanta to na pewno znajdzie w necie, a niedzielni kibice wolą popatrzeć sobie na polaka rodaka.
0
@Zoker Znaczy ja mam polsat też ale tam Ci komentatorzy lipni a na tvp zazwyczaj fajnie to wygląda
1
@Encore bo juz nikt nie chce patrzec na Ole
0
@Rust_Cohle Ale na potężna Atalante już tak
2
@Encore Akurat to, ze w polskiej telewizji wolą pokazać mecz drużyny w ktorej największą gwiazdą jest Polak nie jest absolutnie dziwne. I popieram. Polakowi kobicuje kazdy, United czy Atalancie tylko garsta. Nie mów tylko o widowisku, bo jak juz to wlasnie mecze Bayernu są gwarancją bramek i gry na najwyższym poziomie
0
@LukaszFan Wole zdecydowanie United z Atalantą.Tam pewnie gra do jednej bramki jak to Bayern.
0
@Encore To ta Atalanta co jak trzeba ,to z każdym poważnym rywalem w cymbal dostaje? Kto by chciał to oglądać. O United już nie wspomnę...:)
0
@PatrykBarca No nie mow że bedziesz oglądac Bayern
0
@Encore No niestety, kazdy ma swoje preferencje, ale wlasnie TVP celuje w większość ludzi przed telewizorami. Na Robercika skusi sie więcej ludzi pewnie
0
@Encore Nie :) ale rozumiem wybór. Jednak United grają totalny przypadek. A Atalanta to zespół co gra niby fajnie , ale i tak na końcu dostaje w cymbal...