La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

0

Gdyby nie strzał Fatiego, to dalej byśmy przegrywali. Wciąż stary schemat z Albą uruchamianym, w lolu karnym jedyny piłkarz robiący ruch, to De Jong wchodzący. Cud musi się wydarzyć, aby to wygrać. Trzeba szukać za to szybkiej gry na ścianę i strzału. Dest, Fati, Depay, oni mogą się tym wykazać.

Apropo cudów...

0

@Rewolucja123 wróci Dembele i myśle ta gra w ataku już będzie wyglądać całkiem przyjemnie. Schemat z Alba to nasz stały punkt menu, wejście De Jonga za Koemana również, ale dziś tez fajnie wyglądały kilka razy te prostopadle piłki do Fatiego za linie obrony i gra na ścianę z Memphisem. Narazie całe zagrożenie tworzymy po stronie Alby i Fatiego dlatego myśle, że ten powrót Dembele jako kolejnego szybkiego, ruchliwego skrzydłowego będzie bardzo ważny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?