La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1203 Culés

3

Słyszałem, że Bayernik chcial za darmo podpisać pedriego no cóż teraz jest klauzula jak ich stac to mogą wpłacić. Może na boisku zbieramy od nich oklep ale w rywalizacji transferowej z nami przegrywają (chcieli Desta wybral Barce to samo z De Jongiem)

3

@BARCA1899Messi Bayern tylko żeruje na takich piłkarzach.

2

@BARCA1899Messi naradzie to Bayern ma wielu piłkarzy klasy światowej w swojej kadrzy a my co najwyżej jednego lub dwóch .

0

@BARCA1899Messi Tylko że Bayern może sobie pozwolić na brak transferu Desta, czy niepodpisanie Pedriego. Jakby tak było z nami to boję się mówić co by wtedy było.

0

@BARCA1899Messi i gdzie teraz jest Barcelona a gdzie Bayern?

0

@BARCA1899Messi faktycznie wygrywamy xD oni mają w tym momencie nieporównywalnie mocniejszy skład. A dodatkowo zdrowsze pensje. A poza wszystkim my dokładnie tak samo korzystamy z takich okazji jeśli się pojawiają

0

@MesQueUnClub96 @Bykunn A gdzie będzie Bayern jak odejdą dziadki : Neuer, Lewy , Muller? Tam młodych następców brak....

« Powrót do wszystkich komentarzy