La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2137 Culés

5

Ten transfer przejdzie do historii futbolu :D


3

@Pawel13sz Lingardinho

19

@Pawel13sz Ewentualny transfer Lingarda oficjalnie potwierdzi spadek Barcelony do niższego tieru. Żarty żartami ale to że taki piłkarz łączony jest z Barceloną to już żart

5

@MesQueUnClub96 Uhm, ale ty wiesz, że u nas gra Luuk De Jong? Od Braithwaite też Lingard gorszy nie jest.

0

@Derean no nie wiem , biorąc pod uwagę że Lingaard jakiś czas temu przez cały sezon strzelił jedną bramkę w lidze i to chyba w ostatniej kolejce .

0

@Derean Ale Luuk to jest inna sprawa. Lingard to człowiek z którego śmiano się z jego zabawnych akcji na boisku, i dlatego w United siedział na ławie, i on miałby przyjść do kiedyś największego klubu świata?

1

@Pawel13sz Lingardinho? Tego jeszcze nie grali, myślałem, że po Boatengu, GigaBraithcie i Luuku nic lepszego nie zobacze w tym klubie a jednak oni potrafią pokazać, że niemożliwe nie istnieje :D

1

@MesQueUnClub96 W sumie obecnie Barca i MU to jest ta sama półka :D

« Powrót do wszystkich komentarzy