La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

75

FIFA nie znalazła podstaw, by ścigać Kamila Glika za rzekomy akt rasizmu względem Kyle’a Walkera. Anglik zatem kłamał i to w sposób wyjątkowo podły. Polacy nie powinni tak tej sprawy zostawić. Czas karać bezpodstawne oskarżenia o rasizm podobnie jak rasizm.
Nic dodać, nic ująć.


16

@Arkon Nieprawdziwe oskarżenia o gwałt czy rasizm powinny być karane tak samo jak za te czyny.

3

@Arkon Coraz ciężej w dzisiejszych czasach znaleźć rozsądek i umiar. Bardzo często ludzie popadają ze skrajności w skrajność, również względem rasizmu. Albo rasizm jest wyimaginowany i doszukuje się go w najbardziej absurdalnych aspektach, albo nikt rasizmu nie widzi, nigdzie go nie ma, "hehe murzynek" etc.

0

@Arkon jak złożą skargę to Walker złoży skargę, że przeciwko niemu cos jest. Wtedy niestety PZPN już nie ma szans

0

@Arkon Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie napisali, że Glik tego nie zrobił. Napisali, że nie mają na to dowodów (poza tym co mówią Anglicy), więc odpuszczają.

2

@Jakchcesz Zdecydowanie. Nie wiem nawet czy nie ostrzej, bo naprawdę kobieta może zniszczyć życie mężczyzny, sam znam takie przypadki.

0

@macio_944 Niestety granice absurdu zostały przekroczone.

0

@FCB24 Jeśli argumentacja będzie dobra, to wcale nie wykluczam ukarania Walkera. A jak nawet nie, to może inni dwa razy się zastanowią zanim kogoś bzdurnie oskarżą.

0

@baartekk97 Przy tylu kamerach i mikrofonach naprawdę myślisz, że Glikowi by się upiekło, gdyby naprawdę zawinił?

0

@Arkon Przeczytaj raz jeszcze to co napisałem, bo kompletnie nie rozumiesz.

Jak było to wie tylko Glik.

0

@Jakchcesz a nawet bardziej

0

@baartekk97 Rozumiem doskonale, ale po pierwsze każda wątpliwość działa na korzyść oskarżonego, a po drugie i najważniejsze nie wierzę, że jakaś kamera czy mikrofon nie wyłapałyby gestów czy słów obraźliwych.

0

@Arkon Oczywiście, że każda wątpliwość działa na korzyść oskarżonego - dlatego nic z tym nie zrobiono.
Jeśli się dobrze ustawił to mogło nie wyłapać. Pamiętaj też o tym, że mecz był w Polsce, za realizację obrazu odpowiadała polska telewizja ;)

0

@baartekk97 Mimo wszystko pewnie znalazłyby się argumenty, żeby oskarżyć Walkera o składanie fałszywych zeznań.

0

@Arkon jak patrzę na Glika to. mam wątpliwości, widze Goebbelsa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?