La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 996 Culés

3

XDDD. Nie ma żadnego sporu o kompetencje TSUE, bo wydumali go prawicowi patoprawnicy, którzy nie potrafią czytać nawet ze zrozumieniem. TK Julii Przyłębskiej orzekł, że wysoki, unijny standard prawa do niezależnego sądu jest niezgodny z konstytucją. Próba obrony tego "orzeczenia" zakrawa o żart.


0

@tobiasson92 Żart to jest Twój wpis.
Unia i TSUE to nie wyrocznia, a Warzecha to nie żaden straszny prawicowiec, tylko zwykły dość rozumny i spokojny konserwatysta.
Między wariatem Bąkiewiczem, PISowską komuną, a Warzechą - jest duża różnica.
Unia już nie raz pokazała, że ma głupie i nieracjonalne pomysły i naturalna sprawą jest ich nieakceptowanie, a zadyma opozycyjna to tylko wielkie halo na wybory.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?