- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1276 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
143 odpowiedzi
LAMC_10
3
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
30 odpowiedzi
MirusAmisz
34
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1276 Culés
0
Czy jak wole dziewczyny ale będę mieć chłopaka po to aby zaplusować u swojego taty, który jest księdzem to dobrze robię?
0
@Shiver myślę, że tak
0
@Shiver Ważne żebyś był szczęśliwy, powodzenia.
0
@Shiver cooo xD
0
@Shiver tak 15 znaków
0
@Shiver Nie, sam siebie masz 24h/dobę więc Twoje zdanie i Twoje decyzje są najważniejsze.
0
@Shiver to zależy czy będziesz wypożyczał tacie swojego chłopaka, żeby pomagał mu w drobnych pracach naprawczych na zakrystii.
1
@Shiver Jak wolisz dziewczyny to nie zmuszaj się do chłopaka. Zdanie Twojego ojca nie ma tu znaczenia, nieważne czy jest księdzem czy kimkolwiek innym.