- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1329 Culés
Gorące dyskusje
Encore
8
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
45 odpowiedzi
draxidox
12
Niesamowity jest impact Pisu,za Pisu wszystko było drogie przez Pis,za platformy wszystko jest... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
BORO_12
6
Pewnie próba podbicia ceny, wątpię w taki transfer dopóki nie kupimy napastnika... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1329 Culés
4
No to kurwa niech mi ktoś wyjaśni czemu liniowy nie podniósł od razu chorągiewki że spalony? Co wiedział że Garcia dotknie czy jak? Wróżbita? Aha ma czekać bo jest VAR!? Czyli co obrońca ma w sumie nic nie robić bo i tak moment podania się nie liczy. Co to są kuzwa za jakieś durne wymysły? W życiu czegoś takiego nie widziałem.
0
@MarFan bo spalony by był dopiero gdy Mbappe dotyka piłki.
0
@MarFan liniowy od razu nie podniósł chorągiewki, bo w dobie VAR często liniowi zwlekają z chorągiewkami, żeby jak coś dograć akcję do końca.
Inna sprawa, że właśnie z uwagi na ten przepis o dotknięciu liniowy powinien czekać z chorągiewką jak piłka trafi do adresata.
0
@MarFan Właśnie wychodzi na to, że wszystkie przerywania zanim napastnik dotknął piłkę są nielegalne bo wtedy jeszcze spalonego nie było zawsze obrońca może spalonego skasować haha XD
Edit: @mekston No właśnie powinni czekać, nigdy nie czekają a tu awantura przez to bo raz poczekał w najważniejszym momencie :/
0
@Tomo_95 no chyba, że piłka leci w takiej odległości, że obrońca nie ma szans jej dotknąć. Inna sprawa, że potencjalnie zawsze atakujący może też piłki nie dotknąć i np. ktoś inny z drużyny może tam dobiec (chociaż też czasami takie sytuacje to abstrakcja - bo piłka będzie w rękach bramkarza)
Co do zasady tak - powinni czekać