- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
1
Sterling, 9, formacja ataku
Czy uważacie, że ewentualne sprowadzenie Sterlinga załatwia sprawę 9-ki i będzie tam grać ktoś z dwójki Depay - Fati? O Haalandzie już nawet Yuste nie chce rozmawiać co było do przewidzenia. Tak więc nazwiska, które dość często się pojawiają to Adeyemi, Sterling i Olmo - jeśli grałby na skrzydle tak jak an euro (choć nie sądzę). Depay - Fati - Sterling tak wtedy widziałbym nasz atak tylko żaden z nich to nie jest zawodnik nadający się na rezerwowego, więc co wtedy rezygnacja z pozyskania typowej 9-ki? IMO Ansu tam pasuje jak ulał, ma ciąg na bramkę i nie robi 15987 kiwek, jak mu zdrowie dopisze to moim zdaniem jest to jakieś rozwiązanie na te trudne czasy. Oczywiście nie jest to rozwiązanie idealne tylko powiedzmy takie co finansowo nas nie nadwyręży, a jednocześnie nieźle by taki atak wyglądał. W końcu byłoby trochę wiatru.
0
@masq mi osobiście ten Sterling nie leży, I tak po prawdzie to nie wielu Brytyjczyków sobie dobrze radzi w innych ligach
0
@masq też najbardziej mi się marzy żeby fati był naszym napastnikiem
Mam nadzieję że powoli bd go tam próbować
0
@Krystian1588 niby tak, ale trzeba lepić z tego co się ma. Wyciągać darmowych albo skonfliktowanych piłkarzy. Inaczej nikogo z wysokiej półki nie pozyskamy.
1
@masq niestety ale ponurą prawdę nam mówisz. Kot zawsze spada na 4 łapy, to może i nam się też uda, może jeszcze nie teraz ale za sezon bądź dwa. Zastanawia mnie czy zarząd jak uzna że nie można odkręcić tej sytuacji to czy zdecydują się przemienić nas w spółkę... w końcu stadion nie ogarnie się sam za darmo to skąd ta kasa ma przyjść i jaki Lapcio ma plan