La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1095 Culés

1

Śmiechy były z Arsenalu że spadną. A tu po tylu samo kolejkach mamy 2 pkt więcej od nich :) . Koeman ? TOP...

1

@PatrykBarca i dwa punkty mniej od lidera (przy wygranej z Sevillą) a jak tam różnica w PL?

2

@PatrykBarca a w sezonie 2008/2009 też były śmiechy z Guardioli jak jego Barca dostała 1-0 od Wisły Kraków? :)
pewnie teraz byłbyś pierwszym, który by zwalniał Pepa :)

0

@kuz 6 pkt :) Na ten moment ale u nich widać progres . A u nas patrząc na to co nas czeka raczej kiepsko :) no i liga troszkę mocniejsza....

1

@Yoshi94 Po jednym meczu? Skoro nie widzisz różnicy między 1 meczem A 1,5 roku to genialnie.
Każdy trener musi dostać kredyt zaufania. Ale jeselicnie widać progresu to kiedyś też musi się skończyć....

0

@PatrykBarca 1,5 roku??? Czy my przypadkiem już w zeszłym sezonie nie mieliśmy w składzie Leo Messiego czy nawet Griezmanna? Czy w zeszłym sezonie za nich grali już Depay, L. de Jong i Demir?
Dołóż do tego Erica, Gaviego, Nico i masz pół składu nowego. Jaki progres Ty chciałeś teraz zobaczyć względem poprzedniego sezonu?
No kur*a beka, skład osłabiony, pół wyjściowego składu nowe, a ten mi pierdzieli o jakimś progresie xD
I dla sprostowania to po meczu z Wisłą przyszła jeszcze przegraną z potężną Numancią i remis u siebie z Racingiem.

0

@Yoshi94 No i właśnie sam siebie wyjaśniłeś. Skoro Koeman miał marne wyniki z Messim w składzie. To jak można oczekiwać lepszych gdy to nie ma?. No nie można bo to słaby trener i tyle.
Skład jest zmieniony ale jemu kto by u nas nie grał to i tak coś by nie pasowało . Winni byli by wszyscy piłkarze, sędziowie i takie pierdoly A sam się w pierś nie uderzy.
On byłby idealny do klubu takiego jak Getafe. Gdzie można od wszystkich lepszych zgarnąć wpierdziel , pomarudzic że rywale mają lepszych zawodników. Ograc jakichś kelnerów po drodze i tak w kółko....

0

@PatrykBarca czyli teraz wyszło na jaw że go hejtujesz bo nie bierze winy na siebie tylko mówi kto popełnił błąd w meczu. Może rzeczywiście gdyby wziął winę na siebie to byśmy zaczęli grać pięknie i wygrywać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?