La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

0

Kolega wybiera się do Irlandii i pomyślałem że zlecę mu zakup jakiejś dobrej irlandzkiej whisky, ktoś coś poleci do kupienia tam na miejscu? Może coś czego u nas nie ma? W ogóle warto importować, jest sens?

1

@Muszynianka Redbreast 15 letnią polecam jeśli jesteś smakoszem. Ale myślę że większość kupisz u nas online. Więc moim zdaniem nie warto, chyba że tam się na promocji trafi.

0

@derlysy1979 jakimś tam wyszukanym smakoszem nie jestem, po prostu lubię Łyche :) myślałem żeby wspomnieć o Jamesonie, bardzo dobrze dostępny w Polsce ale placebo może by było fajniejsze popijając dostarczona z Irlandii :D

0

@Muszynianka zależy ile chcesz wydać bo Jameson może kosztować 60zł jak i ponad 1000zł :D

0

@derlysy1979 to też fakt, zależy ilu letni, ale raczej celuje w klasyka zielonego bądź jakiegoś IPA

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?