La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 935 Culés

6

''Manchester United pozostaje zbiorem indywidualności, nie są drużyną.To właśnie dlatego, pomimo wspaniałego składu, nie są jeszcze na poziomie Manchesteru City, Liverpoolu i Chelsea.''
-Jamie Carragher/SkySport

konto usunięte

6

@Encore Carragher i wszystko jasne
on ma taki kompleks United jak większość tutaj Realu x20

0

@Encore Z jednym się zgodzę. Nie są na poziomie City, bo ten poziom jest wyższy od Live i Chelsea. W zeszłym sezonei na przestrzenii całego sezonu uzbierali 5 punktów więcej od tego Liverpool'u, w Europejskich Pucharach było gorzej, ale jednak finał Ligii Europy był. Chelsea natomiast uratowała sezon Ligą Mistrzów, w lidze natomiast byli 4 io tracili do tego United 7 punktów. United zwyczajnie można powiedzieć, że jest na poziomie Live i Chealsea, ale czy City? No nie.

5

@pyra92 Ale to co powiedział to prawda

2

@pyra92 No, ale prawdę powiedział

1

@Rewolucja123 Tu raczej chodzi o samą grę

0

@Encore A czy za grę dostajesz punkty?

0

@Encore Taka prawda. Problem jest taki, że trener nie potrafi ich ogarnąć.

0

@Rewolucja123 a mecz ogladasz dla punktow, czy dla gry?

0

@Rewolucja123 Live to na pewno zespół lepszy niż Chelsea i United w ostatnich latach. Mistrzostwo, CL I wicelider z rekordową ilością punktów gdzie to powinien być mistrz. Dla mnie w Angli przez ostatnie lata to jest City i Live. Potem te Chelsea , United....

0

@Rewolucja123 Grając kupe nie robisz progresu nawet jak zdobywasz punkty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?