La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

0

Moja gra w FIFE 22 jest identyczna jak gra Barcy w LM w tym sezonie. Do momentu utraty pierwszej bramki jeszcze to jakoś wygląda, ale wpada pierwsza i wszystko się sypie. Do tego jeszcze mnie teraz Laskowski skomentował: "ich gra skupia sobie wszystkie najgorsze cechy Tiki-taki czyli bezproduktywne utrzymanie piłki dla samego utrzymania". 2 mecze w Division Rivals 2 porażki do zera... Ehhh nigdy nie nauczę się w to grać :( Trzeba się skupić na grze z botami :(

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@IronSanHybrid ja awansowalem do 1 dywizji w dr i na chyba 15 meczy zadnego nie wygralem xD zrobilem to o duzo za szybko

0

@czółkovsky Zacząłem grać w Fife z miesiąc temu i dalej mi nie idzie z prawdziwymi przeciwnikami xD

1

@IronSanHybrid gra z botami różni się od gry z prawdziwym człowiekiem i to bardzo. Pamiętaj, że z każdą porażką uczysz się grać :D podpatruj jak gra przeciwnik, włącz sobie jakiś tryb treningowy by poćwiczyć strzały, dośrodkowania, grę kombinacyjną i próbuj. :D

0

@clyde No niby staram się tak robić, ale za każdym razem w czapę :/ Teraz odpaliłem 3 mecz i w 40 minucie przegrywam już 5:0 xD

0

@clyde Do tego jak kiwać nie potrafię, a ludzie mnie dryblują jak pachołki ;)

1

@IronSanHybrid większość ludzi gra w Fifę latami, a Ty mówisz, że od miesiąca. Daj sobie czas i nie oczekuj od razu wielkich wygranych. :D na spokojnie. ^^ spróbuj może najpierw grać w sezonach gotowymi drużynami, tam nikt nie będzie miał nad Tobą przewagi jeśli chodzi o skład.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?