La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

1

Jak to możliwe, że Koeman wciąż nie poleciał?! Ten brak reakcji na kiepskie wyniki i złą grę to jest arsenalizacja klubu.

Zeszły sezon: poniżej 80 pkt w La Liga, 3 miejsce, odpadnięcie z LM zaraz po wyjściu z grupy po batach z PSG. Mając najlepszego piłkarza w historii.

Ten sezon: wszyscy widzimy, w La Lidze idzie źle, gra idzie źle, LM? jest tragiczna sytuacja i szansa na wyjście z grupy jest mała, blamaż za blamażem.

Tu trzeba reagować. Reagować dla zasady. Nikt tu nie zakłada sukcesów, ale nie można akceptować tak niskich standardów.

0

@hoeniker typowy cebulak z ciebie. "Reagować dla zasady".

0

@hoeniker musiałem się przez chwilę zastanowić co znaczy arsenalizacja xD mówię kurde coś z bronią, arsenałem wtf. Ale zatrybiło :D
Niestety nie tylko Koeman jest do wyrzucenia, część piłkarzy też, tylko za co to zrobić :/

0

@Bykunn w obecnej sytuacji finansowej mamy tak ograniczone możliwości kadrowe, że nie ma co gadać o zmianach w zespole.

0

@Yoshi94 w topowych klubach dyrektorzy i prezesi tak reagują. Nieakceptowane wyniki i trzymanie trenera to mentalność klubów pokroju Arsenal.

0

@hoeniker w topowych klubach nie pozbywają się najlepszych zawodników, nie robiąc przy tym żadnych wzmocnień.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?