La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

0

Wy serio myślicie że Laporta se wyłoży 12 mln Koemanowi za to żeby go zwolnić w sezonie w którym i tak nic nie wygramy? 12 mln dla Barcy to obecnie ogromne pieniądze. Dzisiejsze słowa Laporty wcale mnie nie dziwią bo po prostu go nie stać na zwolnienie Holendra.

1

@DonAndresFCB ryzykując awans do LM? To nie jest skąpstwo - to szaleństwo...

3

@Azi Skąd pewność, że przyjdzie nowy trener i awansujemy do tej 1/8? Szanse na awans oceniam na małe. Czy to z nowym trenerem czy z Koemanem.

0

@DonAndresFCB ja mówię o awansie do LM w kolejnym sezonie. Nie łudzę się na awans w tym. To wykonalne ale nie z Koemanem.

0

@DonAndresFCB 12 milionów to 4 wygrane mecze w LM. Kilka razy więcej dostanie Barca za wyjście z grupy, a za awans do 1/16 LE pewnie będzie coś w tych granicach. Trzymanie Koemana na stanowisku powoduje jeszcze większe straty z każdą chwilą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?