La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1219 Culés

0

Panowie szybko zasypiacie czy przed snem jest dużo walki na łóżku ?

2

@gumaz Walczę w nocy z muchą xd

2

@gumaz Czasem się zdarza gonitwa myśli, ale przeważnie zasypiam jak niemowlę.

0

@gumaz To zależy, czy śpię sam.

0

@Kettger a jak by obok spał Ronald ?

2

@gumaz To bym w ogóle nie usnął. Ciągle komentowałby moje umiejętności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@gumaz Ja chodzę spać w okolicach 1:00 w nocy i łatwo mi się zasypia, ale niestety gdybym chciał położyć się wcześniej to miałbym z tym ogromny problem

0

@Sau_Ron a co do tej pory robisz ?

1

@gumaz Siedzę na Rambli i prowadzę overwatch :D

0

@Sau_Ron a jakieś piwko do tego jest ?:D

0

@gumaz Nie, niestety obowiązki w postaci pracy wzywają, chyba że mam wolne, wtedy jak najbardziej :D

2

@gumaz Szeryf nie może być pijany na służbie xD

0

@gumaz Zależy co robiłem wciągu dnia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?