La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1188 Culés

9

Jeśli chodzi o polskie zespoły, to od pamiętnych występów Wisły w Pucharze UEFA moja sympatia jest z Krakowskim klubem i tak już zostanie. Za Legią po prostu nie przepadam (jeden lubi czarne drugi białe) ale wielkie brawa dla Legi. Trzymam za nich kciuki aby na wiosnę grali w Europie! Brawo dla chłopków i Michniewicza!

4

@AduŚ07 O to chodzi! ja nie rozumiem, że komuś się chce jechać po Legii i liczyć, że poniesie porażkę skoro to LE, rozgrywki w których jak Legia by nawet wygrała to dla Polskiej piłki jak i innych klubów może to przynieść tylko korzyści. Dla mnie sprawa jest oczywista Polska drużyna w pucharach to trzymam za nią kciuki.

0

@AduŚ07 jako kibic Legii to powiem że Wisła w tamtych czasach w pucharach to chyba jedne z najlepszych wystepów polskich klubów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?