La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

6

Z reguły trzymam się zasady żeby nie pisać w trakcie meczu czy na gorąco w emocjach tuż po zakończeniu, zwłaszcza przy złym wyniku, ale dziś czara goryczy się przelała, to nie ma być KoemanOUT, tu ma być Koeman wypie...
I guzik mnie obchodzi jakie jeszcze sztuczne argumenty będzie na siłe wymyślał @arasz1819 by bronić tego pseudo trenera.

1

@Bobo25 @arasz1819 ma teraz większy problem. Ronaldo daje zwycięstwo w 95’

3

@Bobo25 On nie umiał wymyślić żadnych argumentów już bardzo dawno temu :D

1

@Bobo25 Ze to przebudowa. Żaden trener nic by tu nie zmienił. Trzeba czasu bo wychodzimy z ery po Messim. I takie inne ładne historię...

0

@PatrykBarca to za chwilę zobaczycie o czym mówię caly ten czas. Wtedy znowu zaczniecie swoje .......out. jakie kozaki w 10 sie zebrali:]

1

@arasz1819 @Bobo25 @Azi Ta ta. Jakby się nie dało wyciągnąć z taka kadra lepszych wyników. To po co ten trener skoro się nie da? Mówię dajmy statyste za 2000 euro i ile mln w budżecie zostanie...

0

@PatrykBarca juz Ci dzisiaj wytłumaczyłem co miałem na myśli. Jak nie ogarnąłeś to nic nie poradze.

0

@arasz1819 Pisałeś jakieś kacapoly. Ale co to zmienia? Trener jest do odstrzału, bo żaden z jego pomysłów gdy przychodził nie wypalił. Zaliczal słabe wyniki z dużo lepszą kadra, więc czego tu można oczekiwać?

0

@PatrykBarca standard. Dostajesz wyjaśnienie, nie wiesz co odpisać. Hmm pisałeś kocopoły. To po co mnie oznaczacie? Myslicie, że ja się boję wam odpisać? Ludzie drodzy :]

0

@arasz1819 Ja Cię nie oznaczałem. Ale wiedziałem o kogo chodzi . Bo jestes jednym z niewielu który wierzy że Koeman bedzie w stanie zaliczac dobre wyniki z slaba kadra , kiedy nie byl w stanie tego robic z lepszą. Do tego nie umiesz tego wyjasnic tylko zawsze na coś zrzucasz i odwracasz kota ogonem. Jestem ciekaw kiedy Ty stracisz w niego wiarę ? Czy jest jakis lepszy moment aby mu podziękowac?

0

@PatrykBarca Dobrze, dziękujesz mu i co dalej? Wy potraficie spojrzeć na cokolwiek do przodu? Pirlo? Rewelacja. Czy też marzysz o Tuchelu albo Kloppie? :] A potem ludzie zarzucają, że Laporta czy ktoś planu nie ma. A wy jaki macie? Gorączka, emocje i nic więcej. Albo słynne "ktokolwiek, bo gorzej być nie może". To jest plan... Xavi z tego co mówili nie chce w trakcie przychodzić.

0

@arasz1819 Ja jestem za Xavim albo Pimienta. To sa goście którzy postawią na młodzież. I to nie kiedyś zmuszeni! Do tego oboje mają plan i wizje gry . Nie jestem za kimkolwiek. Ale mam dość trenera któremu przeszkadza wszystko, A usprawiedliwienie na porażkę ma już przed meczem przygotowaną. Do tego jest ulomny taktycznie. Wystawi Ci Roberto na skrzydle mając zdrowego Mingueze i powie że Roberto to Nie wahadłowy....

0

@PatrykBarca Xavi mówi, że nie, ale jesteś za Xavim :] Plan to zmusić? Pimienta wyleciał z klubu i myślisz, że to jest realne żeby wrócił? Wg mnie nie.

0

@arasz1819 Nie pamiętam żeby jakiś trener oficjalnie mówił że przychodzi, jeżeli obecny nie jest zwolniony:) Nikogo bym nie zmuszał ale właśnie kogoś takiego trzeba czy np Ten Haga

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?