La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1270 Culés

5

Ronald, patrz i ucz się...a i tak mam nadzieje, że już nie w Barcelonie...


0

@Pilka_jest_okragla Człowieku to pojedyńcze mecze. Co roku Kopciuszki co jakiś czas zaskakują lepsze zespoły co nie znaczy, że coś osiągną. Sheriff na 99% nie wyjdzie nawet z grupy, ale tym meczem ich kibice będą żyć przez następne miesiące i dobrze, ale w perspektywie krótko czy długofalowej to znaczy tyle, że zagrali jedno świetne spotkanie, a faworyt zawiódł. Nie więcej, nie mniej, a takie docinki do Koemana przy każdym takim przypadku to dziecinada. Jesteśmy w historycznym momencie pierwszy raz od lat bez messiego i z ogromnym zaciągiem młodych(żaden zespół w Europie nie wprowadza tyle młodych w jednym sezonie co my) i potrzeba czasu żeby to zaczęło funkcjonować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?