La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

0

Czy ktoś korzysta z Orange Love i chciałby się co nieco wypowiedzieć?

0

@Muszynianka mam od trzech lat, co chcesz wiedziec? Mam dwa gelefony, internet światełko i telewizję. Nie narzekam. Płace 250 zł za wszystko co możliwe, eleveny, c plus, liga mistrzów, 600 mb internet i do tego HBO za darmo plus nielimitowany youtube spotify itp na telefonie. Pp 30 GB na numer miesięcznie.

0

@Muszynianka ja na szczęście już w tamtym tygodniu umowa mi się skończyła na szczęście, internetu domowego nie polecam

0

@Joe_Pesci a ten internet to jaki? Bo ja mieszkam w miejscu gdzie jest możliwość założenia światłowodu.

0

@kuz 2 telefony, stacjo i komórkowy? Czy oba komórkowe? Mówisz o aparatach czy kartach sim? Ja jestem zainteresowany pakietem standard, internet światełko, TV ten podstawowy pakiet + telefon na abonament. Aby nie bulić chorych pieniędzy zastanawiam się nad xaomi 10 note ale też spoko jest oferta z xaomi 10s + xaomi a9 dla drugiej połówki która w ogóle nie jest wymagającą.

0

@Muszynianka Same karty SIM, telefony mamy swoje bo lepiej kupić na raty w markecie niż w sieci, sieć zawsze Cię okradnie z kasy, nie warto. Dwa komórkowe plany.

0

@kuz po części masz rację ale z tym przepłacaniem w sieci to czy ja wiem? Obliczyłem sobie wartość telefonów do raty i na prawdę wychodzę dobrze. Wychodzi mi tak samo. Pomijając oczywiście fakt że raty są na 24 miesiące a wiadomo przez taki kawał czasu telefon straci na wartości ale też by spadła jakbym wziął telefon na raty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?