La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1793 Culés

konto usunięte

7

W perspektywie pozyskiwania dobrych zawodników poza finansowym aspektem, straciliśmy inny bardzo duży atut, często zawodnicy chcieli grać w Barcelonie gdyż ta gwarantowała grę o najwyższe cele i przymykali nawet czasem oko na finanse. Na dzień dzisiejszy tego nie ma i myśle, ze to tez może przedłużyć proces powrotu do świetności. Cała nadzieja w młodzieży

0

@mikael Ale będziemy mieli przewagę w przypadku ściągania mocno średnich, jak masz do wyboru średni klub albo średnia Barcelonę proste że wybierzasz Barcelonę

0

@mikael Kto przymykał oko na finanse? Podobno Neymar wedle jego starego i Bartomeu więc to już odpada, Fabregas i Mascherano dołożyli by w księgowości się zgadzało ale pensje mieli lepszą niż w poprzednich klubach.

Skoro przymykali oko na finanse to kurde jakim sposobem Barca płaciła najwięcej, jakim sposobem SR zarabiał ponad 10 baniek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?