La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1109 Culés

4

koeman out


XAVI, XAVI, XAVI:)

konto usunięte

2

@lucca87 Lucca out out out !

0

@Ghotti
team koeman jestes teraz:)?

konto usunięte

0

@lucca87 nołp, ale nie wierze w czawiego

0

@Ghotti

xavi, martinez czy ktoś inny, z nimi przynajmniej miałbym nadzieję na coś innego, na jakąś zmianę, z Koemanem na ławce wiem jak się to skończy już w tym momencie, widać że ten zespół nie tyle co się nie rozwija, ale zalicza regres


konto usunięte

0

@lucca87 a jak ma zaliczac progress jak odeszlo 2 najlepszych strzelcow?

0

@Ghotti
ale doszedł też depay, doszedł garcia, wrócił coutinho

minął rok czasu a w naszej grze nie widać schematów, nie widać chemii miedzy formacjami, nie widać pomysłu i taktyki

co mecz próbują co innego - wrzutki, obrona Częstochowy, a teraz to nawet nie wiem co próbują

depay spokojnie może pokręcić się koło liczb griezmanna

jak w rok czasu nie potrafisz pewnych rzeczy wypracować, nie potrafisz nawet osłabiony zdominować wyraźnie granada i cadiz to jednak słabo

a gwoździem do trumny jest jego wybór napastnika - luuk de jong, sam sobie go wybrał

poza tym może łatwiej byłoby mu zaliczyć progres gdyby wierzył w swoich piłkarzy, a nie mówił to co mówi w mediach, tak się zespołu nie buduje

sądzę że szatnię też już przegrał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?