La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

0

Jeśli 11 piłkarzy nie wie co robić i jak grać na boisku to nie ma opcji żeby to była ich wina. Widać w Barcy brak pomysłu ze strony trenera na grę i zero jakiejkolwiek taktyki chyba że przyjmuje taktykę jak z bayernem jak najmniej stracić i może coś się uda wsadzić.... Ale do rzeczy albo gramy atakiem pozycyjnym i układamy jakieś schematy (nie mamy takowych) albo oddajemy piłkę i nastawiamy się na kontry. Kolejna rzeczą jest całkowity brak pressingu jak widzę że sam frankie biegnie po stracie na pełnym gazie a obok Sergio truchta w keirunku kolejnego zawodnika to mnie szlak trafia. 17 letni Gavi jakoś ma jaja żeby wejść ostro w przeciwnika zaatakować go a starsi doświadczeni grają na alibi.... Dla mnie za to wszytko odpowiedzialność ponosi koeman i mam nadzieję że więcej na ławce go nie zobaczę....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?