La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 636 Culés

1

Robert Lewandowski podobno może latem 2022 r trafić do Liverpoolu. Chciałbym zobaczyć Roberta znowu u boku Kloppa. Trzy sezony może spokojnie Lewy grać na bardzo wysokim poziomie. A tytuł króla strzelców byłby kolejnym wyzwaniem.

0

@Janiama Kiedyś Stoch mówił że chciałby żeby Lewy trafił do Liverpoolu. Kiedyś nawet w żartach o tym rozmawiał z Lewandowskim.
Stoch prywatnie jest kibicem The Reds.

0

@Criss18Barca Nawet jest czasami na meczach tego klubu.

0

@Janiama Oby nie bo jeszcze mi Wernera ściągną do Bayernu

2

@MesQueUnClub96 lepiej Wernera niz Dodiego, a po drugie Werner nie jest typowa 9 jak na moje.

0

@Rust_Cohle Hasan nie ogarnia na tyle żeby ściągnąć Dodiego

No ale kogo ściągniesz w zastępstwie za Lewego? Adeyemiego nie bo jest za młody

2

@MesQueUnClub96 Haaland może wylądować w Bayernie zamiast Lewego, byłobny to dość naturalne działanie tego klubu.

0

@Janiama to raczej tylko moze sie udac jak to Bayern sciagnie Haalanda. Tak to Lewy moze ze chciec pocisnac rekord Mullera. Plus pytanie jak finalnie sobie poradzi Bayern w LM. Jednak sam Bayern raczej Lewego nie odda bez sciagniecia innego cracka.

0

@RosjaninBut Nie stać Bayernu na Haalanda

1

@MesQueUnClub96 Wręcz przeciwnie, Bayern jak najbardziej stać na Haalanda, zwłaszcza że kosztuje połowę swojej wartości.
Schodzą z wypłaty Lewego i deal gotowy.
Taki kąsek jak Halland nie zdarza się często.

1

@MesQueUnClub96
Może inaczej.
Bayern stać, tylko po prostu w życiu nie da tyle pieniądzy pojedynczemu piłkarzowi. I dzięki takiemu myśleniu są gdzie są, jakieś 2 klasy przed Barceloną

0

@mekston Ale Lewy ma dwa lata kontraktu więc po tym sezonie bedzie ostatni moment by na nim zarobić. No chyba że Lewy zaraz podpisze nowy kontrakt. Podobno Robert jest zły że Bayern z nim nie rozmawia w kwestii przedłużenia. 2022 rok Lewy odchodzi a przychodzi do Bayernu Haaland

0

@Janiama pytanie też jaką kasę można otrzymać za 34 letniego zawodnika z rocznym kontraktem - nawet jak jest bardzo dobry. Dla Bayernu układ, że Haaland przychodzi, a Lewy odchodzi jest dobry, ale jeśli nie zagwarantują sobie Haalanda, to lepiej powalczyć o zatrzymane Lewego na kolejne lata.

0

@mekston Myślę ze te 40 mln wyciągną od Anglików. Ale to Bayern ma karty w ręcę

« Powrót do wszystkich komentarzy