@nitey ostatnie ostrzeżenie przed walkowerem

Pierwszy półfinał PS5
@dawidz4 vs @OnlyBarcelona

Turniej PC
@Tollusiek @pride98 @geass oczekuje na wyniki na PW, bo finał już rozegrany, a nawet wcześniejszych wyników jeszcze nie dostałem

Rozstrzygnięte turnieje
XO - @grejtxkrzychu
XSX - @grejxkrzychu

0

@Transu96 @grejtxkrzychu kupuj PS i robisz tryplet

2

@barcelonaLM panie, gość grał na dopingu wypożyczonym neymarem, trzeba powołać komisję ramblowską czy delikwenta nie zdyskwalifikować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Transu96 ale Cię gościu porobił xD i Ty mnie chciałeś w Fifę trenować hahaha

0

@IronSanHybrid powiedział ten co mu rywal z litości pozwolił wyjść po 1 połowie meczu bo już było 14:3 xD ja przegrałem bilansem 8:9, w meczach 1:1

0

@Transu96 Ale ja mówiłem od razu, że nie umiem w to grać xD btw gram w to kilka dni, a Ty kilka lat xDDDD

0

@IronSanHybrid pal gumę, byś przyszedł na xboxa to byś poznał co to złomowanie

1

@Transu96 Ty już coś o tym wiesz, kolega @grejtxkrzychu Ci pokazał ;)

1

0

@grejtxkrzychu pokaż ile było do 75 w 2 meczu xd 4;0 zanim się wylało a 2:0 już w 5 minucie xd, aż się toxic zrobiłem i ci wielgasa na koniec pokazałem xD
PS. Masz zapis meczów? Obejrzałbym sobie

0

@Transu96 Nie nagrywałem :/
No powiem Ci, że Cię zlekceważyłem na początku drugiego meczu, ale potem pod koniec meczu zdałem sobie sprawę, że jednak trzeba wygrać i odpaliłem ten zbugowany pressing.