- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1696 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1696 Culés
1
"Przywiązanie prowadzi do zazdrości. Cieniem chciwości jest ono. Pozbywać się wszystkiego ucz się, co boisz stracić się".
Mistrz Yoda - Zemsta Sithów.
I niech Moc będzie z Wami.
1
@fart Będzie z Tobą niech moc również!
2
@fart Pozbywać się wszystkiego ucz się, co boisz stracić się.
Motto piłkarzy Barcy, tracących swoje umiejętności.
0
@macio_944 ;D
@TheNekro94 W punkt. ;)
0
@fart bzdurna ideologia.
Niepewność jest pierwszym krokiem w stronę samookreślenia (...). Następnym jest odwaga.
Mówienie, że moc działa w tajemniczy sposób jest oznaką ignorancji, gdyż każdą tajemnicę można rozwiązać przez aplikację wiedzy i determinacji.
Darth Plagueis "mądry".
1
@Majkel34 Widzę tu bitwę między jasną, a ciemna strona mocy.
1
@Majkel34 Musisz się jeszcze wiele nauczyć, młody padawanie
0
@Majkel34 "Strach to ciemna strona Mocy. Strach wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia. Czuję w tobie wielki strach…"
Yoda najmądrzejszy z najmądrzejszych.
;)
1
@fart – Pamiętaj, dlaczego Sithowie są potężniejsi niż Jedi, Sidious: ponieważ nie boimy się czuć. Obejmujemy spektrum emocji, od wyżyn transcendentnej radości po głębiny nienawiści i rozpaczy. Nieustraszeni, z radością witamy wszelkie ścieżki, którymi kieruje nas ciemna strona, i wszelkie przeznaczenie, jakie nam wyznacza”.
0
@Majkel34 "Pamiętaj, siła Jedi pochodzi od Mocy. Ale strzeż się. Gniew, lęk, agresja Ciemną stroną one są. Raz zejdziesz na mroczną ścieżkę, na zawsze zawładnie Ona Twoim przeznaczeniem".
1
@fart straszenie i ograniczanie spojrzenia na moc. Nic w tym mądrego.