- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1551 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1551 Culés
2
Niebywałe jak pis podpina się pod nie swoje projekty.Chwalą się nie swoimi osiągnięciami.
Potem puszczą to w tvp i większość będzie myślała że to pis.Duda zwyczajnie tu kłamie.85% daje na to ue reszta władze świnoujścia.Wyjątkowa bezszxzelność ze strony Dudy.
Prezydent Duda dziękuje Świnoujściu, że współfinansuje budowę tunelu z państwem. Rząd nie dał na nią ani złotówki
Andrzej Duda podziękował władzom Świnoujścia, że partycypują w kosztach budowy tunelu, "nie zrzucając tego tylko na Skarb Państwa". Jednak rząd nie przeznaczył na ten cel ani złotówki. Unia Europejska finansuje 85 proc. kosztów inwestycji. Pozostałe pochodzą od samorządu
Projekt połączenia dwóch części Świnoujścia powstaje jednak dzięki dofinansowaniu 776 mln zł z funduszy UE. To 85 proc. kosztu inwestycji. Pozostałe 15 proc. pochodzi z budżetu miasta, natomiast rząd nie przeznaczył na ten cel żadnej kwoty. Politykom PiS po marcowej uroczystości rozpoczęcia drążenia tunelu przypomniała o tym Komisja Europejska.Sprowadzisz trenera to go spalisz.Zespół będzie w miarę dobry od stycznia do tego czasu trzeba jak najmniej stracić w tej sytuacji.
0
@Borneo Prawda i TVP&PiS. Chłopie gdzieś ty był przez 6 ostatnich lat. Zero zaskoczenia
1
@tbas nie ma zaskoczenia już w 2015 mówiłem aby na nich nie głosować patrząc po pierwszych rządach jak budowali drogi.Jesteśmy w polowie i oni nie potrafią budować.Zajmują się budową autokracji.o takich kłamstwach pisu i fałszu trzeba pisać bo to wałek jak z komuny.Ludzie powinieni wiedzieć o tym.