La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

0

Co sądzicie o tym aby Jürgen Klopp za powiedzmy.. rok przejął nową Barcelonę ?

2

@monsterrize Nie ma co mówić bo to się nie stanie

0

@monsterrize Bardzo chętnie

0

@monsterrize same plusy tylko nie często tacy trenerzy chcą robić dwa kroki w tył w swojej karierze.

0

@Encore Dlaczego ? Klopp prowadzi już można nazwać dość monotonny system, nowa przygoda, nowa historia, czemu nie ?

1

@monsterrize Chciałbym, aby Barcelona miała trenera, który wie czym jest samokrytyka, a nie gościa co będzie unikał samokrytyki, widział problemy gdzie indziej (np. sędziowanie), niż u siebie, pomimo że dobrze może przygotować zespół, to jednak nie lubię tego typu trenerów.

0

@monsterrize On bedzie chyba dopiero dostępny jak sam Liverpool go wyrzuci

0

@Rewolucja123 Ja bym chciał trenera, który wskrzesi jakość w drużynie, a wywiady i kamery to są dla mnie sprawy drugoplanowe.

0

@monsterrize nw
nie lubię stylu gry drużyn które prowadzi
Ale z drugiej strony potrzebny nam jakiś cudotwórca a on jest właśnie taka osoba xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?