La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

konto usunięte

6

Ja to w sumie po meczu nie czułem żadnego rozgoryczenia, gniewu, rozczarowania, czy czegokolwiek podobnego. Barcelona w sumie w ostatnich latach tak wyprała mnie z emocji / uczuć, że stało mi się to obojętne ile dostaną w LM poraz kolejny. Całe szczęście, że graliśmy z Bayernem w fazie grupowej, i że zdecydowanie oszczędzali swoje siły, bo jakby chcieli to na luzie skończyłoby się to z 0:6. Przerażającym jest tylko fakt jak miernym klubem na arenie międzynarodowej stała się Barcelona. Znając sposób wychodzenia Katalończyków z kryzysów, to sobie troszkę poczekamy na dobre chwile. Moim zdaniem można było zaprezentować się zdecydowanie lepiej i tutaj przede wszystkim bura się należy trenerowi, który nie potrafi w żaden sposób zorganizować drużyny na mecze z tymi mocniejszymi zespołami. Poza tym pozostali zawodnicy ze starej gwardii nie powinni już mieć miejsca w pierwszej 11, bo po prostu ich "czas" przeminął. Tyle.

0

@Kurkmen Niestety, przyzwyczajamy się do łykania takich meczów jak wczoraj, na zimno

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?