- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1175 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1175 Culés
1
Przykro mi, ze tak sie potoczyly losy Barcelony. Pierwszy mecz LM i drżymy na myśl o Bayernie i kolejnej mozliwej kompromitacji. Latem odeszla reszta magi z Camp Nou wraz z odejściem Leo, ogolnie tego lata pozbyto się dwóch największych gwiazd w druzynie. Mimo to w kasie pustki, potężne długi.
W ataku "darmowy" Depay i długo długo nic, rekordowe tranfery na ławce, w szpitalu albo juz po za klubem. Największe nadzieję w nastolatku, który od roku nie pojawil sie na boisku.
Barca nie jest już potęgą, ale jeszcze nie średniakiem. Niestety obecny skład nie daje wielkich szans na powrót do elity, bo może i niektóre nazwiska nadal wielkie, ale juz boisko weryfikuje prawdziwą wartość tej kadry. Realnie na żadnej pozycji nie ma zawodnika uznawanego za najlepszego na swojej pozycji, ba, nawet tych top 5 ciężko wskazać. Moze Alba wśród topki LO, ale realnie to przyjdzie mecz z Bayernem i spali sie mentalnie jeszcze w szatni.
Bramkarz w ostatnim czasie niestety sredni, obrona niezmiennie wylewy, toporna i mało konkretna pomoc, a w ataku "zamieniliśmy" Leo na Depaya. Braitwhaite nie dość ze nadal w klubie to sprowadzono mu równorzędnego konkurenta...
Smutne to wszystko, nic z tej wielkiej Barcelony w której sie człowiek zakochał nie zostało
4
@LukaszFan Stop crying! Barca zawsze będzie Barcą! Vamos! Ja tam wcale nie jestem pesymistycznie nastawiony na ten sezon. Ludzie dużo płaczą jak to słabi jesteśmy, a prawda jest taka, że mimo tego całego gówna w klubie mamy przyzwoitych zawodników.
1
@LukaszFan
de jong:) mówi ci to coś? a ty mówisz ę nie mamy piłkarzy top5 na swoich pozycjach
a o losy barcelony drżą raczej słabi kibice albo tacy co nie pamietaja czasów przed Guardiola
2
@IronSanHybrid
daj spokój już mam dosyć wchodzenia tu bo co drugi komentarz to płacz jakbyśmy byli za przeproszeniem Celtikiem
wchodze tu tylko dla newsów z twittera bo tu są najszybciej wrzucane bez śledzenia, ale la rambli przez zalew płaczków nie da się czytać od dłuższego czasu