La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

8

Barcelona ma w tym sezonie taki terminarz, że tak naprawdę najważniejsze rozgrywki moze przegrać już we wrześniu i październiku. Tymczasem w ataku przez cały wrzesień mamy Depaya i Luuka.

Nie uważam Koemana za genialnego trenera i jak wielu wolałbym w tym miejscu kogoś lepszego, ale to w jakiej sytuacji zostawia mu się kadrę to jest po prostu żart.

W tym sezonie wygląda to mniej więcej tak:
Koeman: Potrzebuje kogoś takiego jak Wijnaldum.
Zarząd: załatwione!
Też Zarząd: wiesz co jednak PSG go podprowadziło, ale masz super wychowanka Ilaixa. Na niego stawiaj.
Też zarząd dwa miechy później: dobra Ilaix to gówniarz, ale dasz sobie radę.
Koeman: trzeba wzmocnić atak
Zarząd: spoko!
Też zarząd: z Messim wszystko idzie zgodnie z planem.
Nadal zarząd: Messi papa.
Znowu zarząd: Griezmann papa
Martin, Dembele, Aguero i Fati kontuzjowani.
Zarząd: Luuuuk!
Zarzad: ups, nie zarejestrowano Collado

0

@Eto'o9 R10 Jeszcze jest Demir :)

konto usunięte

0

@Eto'o9 R10 Przecież Collado nie jest napastnikiem, a Koeman go nie chce.

0

@Eto'o9 R10 spokojnie plan Laporty jak na razie działa perfecto .

0

@korolocik Ale jest PS a tego nam obecnie brakuje...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?