La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1667 Culés

6

Laporta??? Ty oszuście matrymonialny, będziesz się branzlował pod skądinąd naprawdę dobry kawałek Suzanne Vegi, czyli "My name is Luuka - De Jonga", zatrudnij chłopców z Navy SEALs, Sajjeret Matkal - Rzidasy, Delta Force, SSG - Pakistan, Grom...Kim - Dzong-Kaczyński, Special Boat Service - UK, Bordowe Berety tudzież moherowe z Pakistanu Specnaz - Sowieci. Ale gdy nawet ich zatrudnisz, gdy nawet będziesz miał taką ochronę jaką ma wuc z Żoliborza to i tak to są ostatnie Twoje dni na planecie Ziemia - Baby I'm coming soon, boisz się - masz się bać!!! Żebym jo na stare lata musiał koookać na Wieżę Eiffla /Luwr - Unforgiven!!! Za rok będzie całkowie nowe finansowe Fair Play, które to najbardziej uderzy w Barçę oraz Los Blancos, możne być tak, że Barça będzie się musiała przeobrazić w spółkę akcyjną, się okaże, co nie zmienia faktu, że jesteś niczym Bernard L. Maddof. Z kolei życzę sobie i Wam, ażeby wszystko było cacy, piękno futbolu jest na pierwszym miejscu.


1

@Don-Corleone Nie no Laporta akurat top.

konto usunięte

0

@Don-Corleone Depay > Leo …

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?