La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1614 Culés

9

I to pokazuje, że wciąż mamy bardzo dobrych zawodników w zespole, o dużej wartości rynkowej, dlatego nie można mówić o żadnym sezonie przejściowym. Mimo odejścia Leo, wciąż uważam, że Barcelone stać na zdobycie mistrza kraju, jeśli tylko drużyna zostanie odpowiednio przez Koemana ułożona i prowadzona. Mam nadzieję, że Laporta z ekipą wyznaczył wysokie, ale realne cele, które musi sztab szkoleniowy wykonać jeśli chce pozostać ma dłużej w klubie, bo nasza kadra wbrew pozorom nie jest taka słaba.


konto usunięte

0

@Pilka_jest_okragla Koeman układa już te klocki ponad rok i nie ma żadnych efektów.

10

@Pilka_jest_okragla Nie widzę żadnych szans z naszej strony na zdobycie mistrzostwa. Mamy za dużo dzieciaków w zespole, a za mało zawodników w idealnym wieku dla piłkarza, którzy mogą stanowić o naszej sile.
Możemy zaliczyć udany sezon, jeśli jeden będzie zdrowy, drugi wróci do dawnej formy, a trzeci mimo młodego wieku pokaże topowy poziom. Jest u nas za dużo tych "jeśli". Prędzej czy później nasze mankamenty wyjdą.

konto usunięte

2

@Pilka_jest_okragla Atletico się wycofało czy jak?

1

@Pilka_jest_okragla Przede wszystkim są młodzi i jest duży hajp na nich bo Barca jest w 3 najpopularniejszych klubow na świecie stąd te głupie wyceny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?