- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1590 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1590 Culés
0
Agrounia w sondażach przekraczająca próg wyborczy to duży problem dla PiS.
2
@tobiasson92 Nie powiedziałbym, z tych sondaży wynika że bardziej odbierają elektorat PSL niż PiS. PSL będzie poza sejmem jeśli trend się utrzyma.
1
@priest9999 nie będzie jeśli stworzą Centroprawice z Gowinem
1
@barcelonaLM I tak pewnie opozycja pójdzie jedną listą z wyłączeniem Konfederacji, jako anty PiS. ;)
0
@barcelonaLM Mogłoby to wypalić, bo luka w elektoracie prawicowo gospodarczym jest. Ważne, żeby wtedy nie próbowali dwóch srok trzymać za ogon, mam na myśli rolnicy+przedsiębiorcy jako swój target. Bo jak np. przedsiębiorcom wytłumaczysz, że oni mają ZUS, a rolnicy KRUS itd.
2
@tobiasson92 nie pójdzie, Koalicja Europejska pokazał że to zły pomysł. 2-3 bloki pójdą po stronie opozycji.
Po-Holownia
Centroprawica
Lewica
0
@barcelonaLM Raczej PO - Hołownia - Lewica, a Centroprawica oddzielnie.