La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

0

Czemu my nigdy nie mozemy zagrać tak jak np wlasnie Albania przeciwko nam. Ostro i twardo z tylu. Bez zabawy, mądre dostarczanie piłki do przodu. Z przodu zeby ktos umiał pokręcić i wyłożyć Lewemu. Dodatkowo wyszkolenie techniczne, tam żadnemu Albańczykowi piłka nie odskakuje.

0

@SinMistico wiesz dlaczego, bo w wiekszosci akademiach itp wazne są wyniki kilku i nastolatkow niz indywidualne wyszkolenie mlodych zawodnikow. Potrafia zniechecic goscia co ma pokrętło w nodze bo sie kiwa, postawic na bardziej wyszczekanych dzieciakow ale slabych technicznie itp, stawisc na tych co rodzice daja wiecej na klub, adademie albo bezpośrednio trenerowi itp itd. Mozna by bylo wymieniac jak kuleje wyszkolenie , patologiczne układy jak slabo sa wysxkoleni sami trenerzy od młodzieży jak brakuje im pedagogicznego podejscia do dzieciakow. Gdzie uslyszysz szydere, ośmieszanie i poniżanie przy innych dzieciakach, gdzie zamiast budowac ich pewnosc siebie na boisku potrafia ich mentalnie zniszczyc .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?