- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 789 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 789 Culés
0
A tak prezentują się numery w Barcelonie B. Nie ma Collado jak i również kontuzjowanych - Hirokiego Abe i Sergiego Rosanasa.
0
@SamuraJack a Collado to gdzie
0
@vebmroku ani w pierwszej drużynie, ani w drugiej.
0
@SamuraJack Nico Gonzalez nie jest w pierwszej drużynie?
1
@Pawel13sz jest w dynamice pierwszej drużyny, ale numer jak i rejestracje ma w rezerwach.
1
@Pawel13sz nie ma wolnych numerów, będzie oficjalnie zarejestrowany w Barcy B
0
@SamuraJack Gdzie Ilias Akhomach, myślałem że jest już zawodnikiem Barcelony B?
1
@KrwawiaceoczyVEB rocznik 2004, jest zarejestrowany w Juvenilu, jak sam widzisz w rezerwach też jest przepych.
0
@SamuraJack niby tak ale dziwne jest trochę dla mnie to że nie został zarejestrowany Balde a jego zamiennik Ndiaye już tak, chyba że Alejandro zostanie członkiem 1 zespołu
0
@KrwawiaceoczyVEB Ta sama sytuacja z Balde - pewnie też będzie zarejestrowany w Juvenilu.
0
@SamuraJack ale jego zmiennik został zarejestrowany trochę to dziwne nie?
1
@KrwawiaceoczyVEB Moussa N'diaye musiał zostać zarejestrowany w rezerwach bo ma 19 lat i nie może już grać w Juvenilu A, a Balde jest rok młodszy i może zostać tam zarejestrowany.
0
@SamuraJack dzięki za wyjaśnienie :)