- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1211 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Arkon
8
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1211 Culés
0
Ostatnie dni okienka transferowego to jest większy syf niż "Dlaczego Ja" i "Trudne Sprawy" razem wzięte. Tyle informacji i nazwisk z dupy, że aż głowa mała.
4
@IronSanHybrid trudne sprawy to ty szanuj
1
@IronSanHybrid Masz jakiś problem do Dlaczego Ja i Trudnych Spraw?
1
@IronSanHybrid a ukryta prawda jest taka że nikt już nie przyjdzie
2
@IronSanHybrid Barcelona. Tu mieszka 59-letni rozwodnik Joan Laporta. Mężczyzna jest szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, który ma trójkę wspaniałych dzieci. Na co dzień zajmuje się polityką, lecz musiał on zrezygnować z dotychczasowego zatrudnienia, ponieważ marcu tego roku Joan wygrał wybory prezydenckie w miejscowym klubie piłkarskim - FC Barcelona. Od samego początku przygody z klubem Joan stał się obiektem drwin, a presja ze strony lokalnych kibiców i mediów ma negatywny wpływ na jego zdrowie oraz relację z dziewczyną. Czy parze uda się przetrwać te trudne chwile? Truuuuuuuuuuuudneeeeeeeeeeee spraaaaaaaawyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.