- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 819 Culés
Gorące dyskusje
FcPortoFan1999
5
Bez reprezentacji Polski do drugiej połowy września.Troszkę smutno.
15 odpowiedzi
John_Doe
0
@draxidox +1 Podczas pandemii cały naród musiał się składać żeby ich biznesy nie upadły...
162 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 819 Culés
85
,,Messi w wieku 22 lat odbierał pierwsza Złota Piłkę, a Mbappe w wieku 22 lat będzie… będzie patrzył jak Messi w wieku 34 lat odbiera 7 Złotą Piłkę''.
⭐️ CHCIAŁEM TYLKO PRZYPOMNIEĆ ^,^
@DaPidejpi
0
@Szpenser Myślę że i tak że ludzie porównują to wielkie osiągnięcie dla żółwia
0
@Encore nie rozumiem
0
@Szpenser Ciągle widzę porównania na rambli Mbappe i Messi a to już duży prestiż.
1
@Encore ja tym wpisem chciałem zakończyć jakiekolwiek porównania do Messiego. Może nie porównania, ale stawianie go na tym samym poziomie, albo nawet wyżej. Porównywać można bo statystki ma bardzo dobre, ale Messi w wieku 19-22 lata był lepszym piłkarzem niż Mbappe 19-22 lata
@Szpenser ale ze mnie fejm się zrobił, ze ludzie będą cytowali moje słowa :D
0
@DaPidejpi No niech nikt nie pisze codziennego tego samego czyli Mbappe i Messi bo to już wiemy.
0
@DaPidejpi Nie będą,już to robią,no ale co się dziwisz jak taka prawda...Weź porównaj każdego zawodnika na globie który grał kiedyś i dziś i możesz to samo stwierdzić u wszystkich.
0
@Encore nie pisz codziennie o dżejdonie sanczo bo mu tylko niepotrzebny hajp robisz i się okaże, ze balon pęknie szybciej niż przy Coutinho w FCB
0
@DaPidejpi Inna klasa piłkarza. Jadon to utalentowany chłopak.
0
@Encore uuuuu antymbappizm uuuu
0
@DaPidejpi Żółw to klasowy piłkarz. Dziś dwie bramki które dały zwycięstwo Psg.
0
@Encore Sancho to zupełnie inny poziom niż Mbappe. Z całym szacunkiem do Anglika, ale napewno to nie będzie ten sam poziom.
0
@daniel32778 No chyba każdy wie że z młodego pokolenia Mbappe jest top1