La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 852 Culés

2

Co się dzieje w Australii odnośnie covidovego obłędu. Wiedzieliście o tym?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=380989120260676&id=100050487729876&m_entstream_source=timeline

konto usunięte

0

@l0Messini list gończy za siedzenie w windzie bez maseczki XD
sorry, kichnięcie :P

konto usunięte

0

@l0Messini przykład Australii pokazuję, że tu nie o walkę z wirusem idzie, ale ja foliarzy jestem, a wy spijcie nadal spokojnie;)

1

@l0Messini zaraz przyleci naczelny Macio, mówiąc, ze to konieczne!

Agenda 2030 kolego.

0

@l0Messini autor nie podał jednej zasadniczej danej tam jest 32% zaszczepionych.Nie ma co się dziwić że covid się rozorzpstrzenia.Przy delcie trudno będzie powstrzymać ogniska.Pytanie jak by się rozprzestrzeniał bez lockdawnów.Mówią 900 tyś dziennie w Polsce było 30 tyś dziennie.Tylko tutaj mamy doczynienie z Australią która jest ogromnym krajem.Proporcjonalnie nie jest to dużo.Na dodatek przez długi okres czasu covid utrzymywany był na minimalnym poziomie.Obecnie mają zim.Najlepszy pogodowy moment na zarażenie.Ten artykuł to lipa.

0

@Borneo Hahaha xD

0

@ElPonczato też się z tego artykułu uśmiałem jak go czytałem.:)))dobre dla naiwnych:))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?