- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1624 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Arkon
6
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
4
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1624 Culés
0
karny - tak
czerwona - nie
0
@Transu96 za umyślną rękę zawsze jest czerwo zwłaszcza jeśli chodzi o rękę dającą bramkę, przykład Suareza na mundialu czy Carvajala w klasyku.
0
@Explode nie było tam umyślnej ręki
0
@Explode Gdzie Ty człowieku widziałeś umyślną rękę i czemu to porównujesz do Suareza z MŚ? James chciał zablokować piłkę klatką piersiową czy barkiem, a wcześniej piłka odbiła się od jego uda. Albo jesteś kibicem Liverpoolu i taka decyzja Cię cieszy bo sędzia "pomógł" słabemu Liverpoolowi w pierwszej połowie, albo jesteś ślepy i widziałeś tam "celowe" zagranie ręką. Karny zasłużony bo ręka była, ale to nie było celowe. Moim zdaniem sędzia wypaczył mecz taką decyzją i mam nadzieję, że Chelsea strzeli 1 czy 2 bramki bo bardziej zasługują na 3 punkty w meczu. Też James gdzie miał rękę zabrać? Nie było widać ruchu ręki do piłki czy jakiegoś powiększenia obrysu ciała ręką. Po prostu piłkarz ma ręce i miał pecha dużego z interwencją.
0
@KaJoFCB to polecam przeczytać przepisy dotyczące ręki polu karnym bo kompletnie nie ogarniasz chłopie :P