O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta, Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 2186
  • Liczba komentarzy 824
  • Polecenia 1062

Komentarze

0

Weźcię zakopcię tych śmiesznych piłkarzy, trenera i ten śmieszny klub ze śmiesznym zarządem na czele. Tej drużynie nie chce się grać w piłkę nożną i biegać. Oni myślą, że na stojąco wygrają mecz i przeciwnik się położy. Przyjdzie LM i zagramy dwumecz z Napoli i trochę przypał będzie odpaść już w 1/8 finału, ale z taką grą i bez biegania i walki do końca i nie odpuszczania nie wygramy nawet z Napoli. Może trzeba zając 5 - 6 miejsce w lidze żeby zagrać w LE i zdobyć jakieś europejskie trofeum ?

0

Zapowiada się sensancja w PK dzisiaj. Real Madryt odpadnie z pucharu, Barcelona wcale nie jest faworytem do awansu grając na trudnym terenie. Villareal i Valencia już odpadły.

0

Można wyłączyć. :D

1

Czemu u nas w klubie nie ma srzałów z dystansu?

0

Mi się bardziej podoba sama gra Milanu niż to klepanie Barcelony. Są podania, są kontry, są strzały z daleka...

Zobacz wszystkie

36

Casemiro stoi niekryty.... wypija kawę, rozwiązuje krzyżówkę, patrzy na zegarek i mówi ... dobra pora już skoczyć i strzelić bramkę. W B-klasie nikt tyle miejsca nie zostawia przy wrzutkach... ja pier***...

36

Dembele gra w lekkim stresie, nie rozumie jeszcze taktyki i jest świeżo po kontuzji i potrzebuję minut / meczów, aby się rozkręcić, a oddał fajny strzał w pierwszej połowie po którym Suarez powinien trafić gola. :) U Dembele widać jeszcze brak zrozumienia z kolegami i trochę czucia piłki, ale to potrzeba czasu.

31

Ten mecz już się skończył wynikiem 3:0

25

Jak tak ma wyglądać komentarz Ligi Mistrzów i Ligi Europy w Polsacie jak w tym meczu to ja chyba przestane oglądać LM i LE w polskiej telewizji ...

23

Świetny sędzia :) Dobrze sędziuje w Premier League :)