La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

2

Ferrari lepszy sezon, ale wciąż to ekipa mem...znowu nie będzie ich w Q3...
Norris szaleje. Po tym właśnie poznaje się świetnych kierowców. Zaraz nad SPA ma być ulewa, a co za tym idzie - wielka dramaturgia.
Liczę na Pole Position w wykonaniu Norrisa. Potem będzie Verstappen i Hamilton. Ci kierowcy najlepiej sobie radzą w takich warunkach i maja świetne bolidy. Pozycja Vettela tez nie jest przypadkiem. Wybitny kierowca, który do tego ma całkiem dobry bolid. Szkoda, że Russell i Alonso nie maja tak dobrych bolidów jak pozostali, bo biliby się o pp.

0

@michal26 no i jest dramat Norrisa

1

@Omoziu nawet mi nie mów...szkoda go...Oby zatem Vettel zrobił niespodziankę hehe
Wszystko byleby nie pp dla Hamiltona.

1

@michal26 jestem tego samego zdania :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?