La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

13

Nikt:
Dosłownie nikt:

Kibice Barcelony widzą, jak Ansu rozmawia z Depayem przez parę sekund:
Będzie chemia, super duo się szykuje, ale to będzie to chodziło, itd.

0

@Rewolucja123 no ale tak to się zwykle zaczyna

1

@jeyx77x spoko. Griezmann wymienił parę podań w trakcie sparingów z Depayem i media zachwycały się nad jakąś współpracą itd. Przyszły mecze ligowe i cisza.

2

@Rewolucja123 To już wiem czemu wyników nie było ostatnio.
Bo ter Stegen nie rozmawiał z Messim.

1

@Survier wciąż lepsza od Koeman'a.

Co ma to wszystko do w.w. dwójki?

1

@Rewolucja123 Barca Enrique czy Valverde?

0

@Pawel13sz Lucho była mocniejsza.

1

@Rewolucja123 To Griezmann grał w spotkaniach ligowych?

0

@Bartas7VeB Było włączyć telewizor.

0

@Criss18Barca Leo w przeciwieństwie do TS, swoje statystyki utrzymał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?