- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 588 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
4
Obawiam się Realu w tym sezonie. Mam nadzieję, że moc przyjaźni znowu nam pomoże bo na... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Chaoss
1
Pomijając ambasade ile wg was można dać max za Alvareza?
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 588 Culés
14
Ousmane Dembele może wrócić już w październiku. [Lluís Canut] (via: BarcaInfo)
8
@Messibestplayerintheworld„JUŻ w październiku” :D Ale niech wraca, wszystkie ręce na pokład.
30
@Messibestplayerintheworld a już w listopoadzie może go znowu nie być
1
@Pogba albo okaże się że w październiku nie jest jeszcze gotów i spodziewany jest powrót na listopad ale w listopadzie znów będzie coś nie tak i przerwa do grudnia, w grudniu napiszą że leczenie Ousmana przebiega dobrze ale zobaczymy jego powrót w połowie stycznia.
0
@Pogba @KrychaFCB po co gościowi złowróżycie? Już lepiej jak jest zdrowy i jest więcej opcji w ataku, aniżeli jak jest w szpitalu