La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

3

Nice, można dalej być za City w EPL. Ale on musiał być zdesperowany, że chciał nawet dołączyć do City, a teraz pewnie będzie mówił, że nie było tematu xD

0

@PatrychoO Chociaz podobno nie było żadnej oferty od City

0

@Encore oferty może nie, ale rozmowy na pewno

0

@PatrychoO No pewnie tak bo oprócz City nikt go nie chcial

0

@PatrychoO do transferu nie doszło wiec nie ma tematu i nikt o tym nie będzie za chwile pamiętał

0

@ViscaelBarca2007 oczywiście, że temat jest

0

@PatrychoO kibice mogą sobie snuć różne domysły, ale tak naprawdę transfer upadł zanim zaczęły się jakieś naprawdę konkretne negocjacje. Nie wiemy jak to wyglądało, a z perspektywy czasu ludzie będą pamiętać nostalgiczna historie o powrocie do miejsca gdzie jego wielka kariera naprawdę się zaczęła. Może źle sie określiłem, ale z perspektywy czasu to będzie tylko co najwyżej od taka anegdotka nic więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?