- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1598 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1598 Culés
0
Z Obecnej kadry jaki skład najbardziej chcielibyście widywać jako podstawowy?
Ter Stegen
Dest-Araujo-Garcia-Alba
De jong
Pedri Coutinho
Griezmann-Depay-Fati
Szkoda ze nie mamy innego prawego obrońcy, ale cóż, Emerson mnie na ten moment nie przekonuje.Świadomie odrzuciłem Busquetsa i Pique mimo iż bardzo ich szanuje to chciałbym, żeby De jong zagrał na pozycji Busiego, a Pique przegrał rywalizację z Araujo i Garcią, bo widzę w nich mega potencjał. No i ten Coutinho. Chciałbym naprawdę zobaczyć go na pozycji ofensywnego pomocnika ponieważ to jeden z moich ulubionych piłkarzy i nadal w niego wierzę. Pomyślałby ktoś ze skład zbyt ofensywny, ale patrząc na to, ze Griezmann bardzo pracuje w defensywnie myśle, ze mogłoby się to całkiem dobrze uzupełniać, bo dość już tej topornej gry i problemów z wyjściem z pod pressingu z większymi rywalami. Zapraszam do dyskusji
0
@EldoradoHaze Na pewno nie Coutinho.
0
@EldoradoHaze Może to głupie ale jakby zakładając że wszyscy byli by zdrowi i w formie to atak Dembele Memphis Fati wyglądał by kozacko pod względem techniki, nieprzewidywalnosci i szybkości :)
0
@KrwawiaceoczyVEB nie zdziwiłbym się gdyby nie zagrali ani razu razem wszyscy trzej.
0
@EldoradoHaze Coutinho i Fati są rok bez gry, zobaczymy jak się będą prezentować po powrocie.
0
@Dankhog też się boję ale patrząc na karierę trenerską Koemana zawsze preferowal granie z typowymi skrzydłowymi a Ci dwaj panowie to nasi jedyni skrzydłowi :)